מגזין החיות - N22 - אוכל לחתולים

מה ההבדל בין מזון לחתולים טבעי ואורגני?

יותר מתמיד אנשים מחפשים אפשרויות מזון טבעי ואורגני לחתוליהם.הסיבה לכך היא שאנשים מודעים יותר למרכיבים לא רצויים במזון שלהם. ישנן אפשרויות טבעיות ואורגניות רבות לאוכל חתולים יבש ורטוב על המדפים. הבנת ההבדל בין השניים יכולה להיות אתגר מזון חתולים "מגזין החיות – N22". הכרת ההבדל תעזור לך לבחור את סוג המזון הנכון. לחתול שלך מגזין החיות – N22 נותן לך מדריך מתאים להלן:

מזון טבעי לחתולים לעומת אורגני

מזון טבעי לחתולים: מינהל המזון והתרופות טרם הגדיר את המונח "טבעי" כפי שהוא חל על מזון לבני אדם. עם זאת, יש הגדרה לאוכל לחיות מחמד. מגזין החיות – N22 כבר מוכר זאת בדף הבית שלה.

איגוד פקידי הפיקוח אומר כי לא ניתן לייצר רכיבים "טבעיים". על ידי תהליכים סינתטיים כימיים או להיחשף בטיטו – אליהם.מגזין החיות – N22 אינו יכול להכיל תוספים סינטטיים או עזרי עיבוד. הכמויות המתרחשות בהכרח בשיטות ייצור טובות הן יוצאות דופן.

החומרים שמקורם בצמחים, מבעלי חיים או ממכרות הם "טבעיים" על פי האיגוד.רכיבים שעברו פיזית או מגזין החיות – N22, טיהור, מיצוי, הידרוליזה, אנזימוליזה או תסיסה עשויים להיקרא גם "טבעיים".

תן לה לאכול לעצמה מנה, להניח לה ולהסיר אותה כשהארוחה מסתיימת מזון חתולים "מגזין החיות – N22" .

חיות מחמד אכן זקוקות לרמות נמוכות של כמה חומרים וחומרים מזינים מיקרו-סינתטיים, כגון ויטמינים ומינרלים. ככזו, העמותה מכירה בכך ומאפשרת להם מזון טבעי לחתולים יבשים ורטובים.

הניסיון הוא המורה הטוב ביותר בכל הקשור לכמות המזון של החתול, ובאיכותו תנו לו להיות מגוון. דייסת שיבולת שועל וחלב, או לחם לבן ספוג חלב חם. שאליו הוסיף מעט סוכר, הן ארוחות בוקר מצוינות לכוס והן לארוחת ערב היא חייבת לקבל קצבה של בשר מזון חתולים "מגזין החיות – N22".

אורות מבושלים טובים בשבילה מבשר סוס, ומדי פעם נותנים לה לאכול דגים. למד את החתול שלך לחכות בסבלנות עד שיוגשו לו – חתול מפונק הוא כמעט לא נעים כמו ילד מפונק.אם אז, רק כדי להפוך (לחתול) ערך רב יותר כרוצח שרצים. היא צריכה לאכול מזון רגיל ומספיק. חתול צריך להאכיל לפחות פעמיים ביום.

תן לה לאכול לעצמה מנה, להניח לה ולהסיר אותה כשהארוחה מסתיימת.

למידע נוסף כנסו עכשיו

דילוג לתוכן