חנות חיות מנשה בטיטו

מגזין החיות – N22 – טיולי כלבים

מעבר לזה, כלובים לכלבים, כפי שכתבנו וכפי שחברינו מגזין החיות – N22 לבטח יודע להגיד, יכולים לספק כאמצעי מסוים לטיולים. שכן ניתן לקחת את הכלב לסביבה חדשה, בתוך סביבה "שהוא כבר מכיר". שזו כמובן, הכלוב שלו. בכלוב יכול להיות הפריטים והצעצועים שהוא כבר מכיר, כמו השמיכה, הכרית ומה לא.

מגזין החיות – N22 – מה יוצא לכלב מכל זה?

אם נשאל את מגזין החיות – N22 מה היתרונות של כלוב שכזה מצד הכלב, ייתכן שהוא יגיד את הדברים הבאים. שכן, הכלב יכול ליהנות מתחושה של פרטיות ובטיחות במערה האישית שלו. הוא יכול לפרוש אל הכלוב כשהוא עייף, מתוח או פשוט לא מרגיש טוב. הוא יכול ללמוד ביתר קלות את הקשר בין טיולים בחוץ לבית עשיית צרכים. יתרה מכך, עקב כך שהכלוב יכול להיות במרחב המגורים האישי, ניתן למעשה לשמור את הכלב בכלוב, כשרוצים למנוע ממנו מלבוא במגע עם בני המשפחה ו/או האורחים וזאת מבלי לגרש אותו או להגביל אותו לחדר אחורי. כך שהוא עדיין יכול להישאר בקרבת מקום עם להקתו. כלומר, אין צורך לבודד אותו לחלוטין כאשר ניתן לשים אותו בכלוב. יתרה מכך, הכלב יכול לקבל פתרון מסוים בטיולים משפחתיים, שכן הכלוב יכול לספק אי אילו דרכים לוגיסטיות לקחת אותו להרפתקה.

כלבים הם חיה חברתית. על כן, זה חשוב שהם יהיו במגע עם הלהקה שלהם. הם צריכים להרגיש חלק מהמשפחה. הם רוצים (כנראה) לבוא לטיולים, ולנכוח במרחב הבית, גם כשהמשפחה שלהם לא נמצאת שם. הכלוב מאפשר לאנשים להשאיר את הכלבים במרחב הביתי כשהם לא נמצאים בו, שכן במקרה זה הכלב מנוע מלעשות כל פעולה מחוץ לאזור התחום. מגזין החיות – N22 יכול להגיד שיש בכך יתרונות, שכן הכלוב יכול לאפשר לכלב להיות בבית. על פני בחוץ. ולמה לא לאפשר לכלב להיות בחוץ, כאשר אין אף אחד בבית? ובכן, יש כאלו שיגידו שבמקרה זה הוא יכול לנבוח, לחפור, לקפוץ על הגדר, ללעוס ולהפגין אי אילו התנהגויות. ובכן, סביר להניח שאם נמנע מכלבים להיות בחוץ הם פשוט לא יעשו את כל זה, ועם זאת – זו כמובן לא סיבה, לדעתנו, למנוע מהם את השטח הרחב והטבעי יותר שמחוץ לבית.

מגזין החיות – N22 – איך לראות את הנושא?

יש אנשים שחושבים שכלובים לכלבים הם דבר מה אכזרי. ובכן, יש משהו בפרספקטיבה הזאת ואנחנו לא יכולים להוכיח שזה לא המקרה. ועם זאת, יש אנשים שחושבים שמדובר דווקא במקום מאוד נוח ונעים שהכלב מעריך. זאת כי לכלבים יש אינסטינקט למצוא את המעורה שלהם, מתוך רצון למצוא מקום בטוח וסגור לנמנם בו. ובכן, יש מצב שזה באמת נכון ועם זאת לא סביר שהם מבלים כל כך הרבה זמן במעורה שלהם בטבע, וגם אם כן זה כנראה מרצונם החופשי ולא מתוך התניה חיצונית שנועדה לנסות להשפיע על ההתנהגות שלהם. כך או כך, אם רוצים לרכוש כלוב לכלבים, שיכול לאפשר להם את האפקט "המערתי", ניתן לדבר עם מגזין החיות – N22 ולראות מה הוא מציע.
יש שיגידו שאם מציגים לכלב, באופן מתאים ויאה, כלוב לכלבים – עוד שהוא גר צעיר – ייתכן שהוא יגדל לראות את הכלוב כמקום בטוח מכל "העשייה של העולם", או מרמת הפעילות של הבית. כלומר, אם הוא רוצה "לפרוש" לקצת "זמן איכות", הכלוב יכול לשמש לו ככלי עזר לשם כך. ניתן לדבר עם מגזין החיות – N22 כדי לראות אילו כלובים הוא יציע למטרה זו.

מגזין החיות – N22 – לשמור על איזון ולהיות בקשב לצרכי הכלב

יתרה מכך, נוכל להציע דגש מסוים. אמנם, כלבים יכולים לישון עד 16 שעות ביום, עם זאת, הם עדיין אוהבים להתחבר עם להקתם. ועל כן, חשוב לוודא שיש להם מספיק זמן ליהנות מהעולם. ויש הבדל בין כלוב שהכלב בוחר לבלות בו "כדי לפרוש מהעולם", לבין כלוב שהבעלים בוחרים להכניס אליו את הכלב כי הם רוצים להרחיק אותו מעולמם. על כן, יש להשתמש, אם בכלל, בכלוב הכלבים באופן אחראי ונאה. ניתן לדבר עם מגזין החיות – N22 כדי לקבל המלצות לכלובי כלבים מפנקים במיוחד.
כלובי כלבים יכולים להגיע בהמון סוגים, צבעים, צורות וחומרים. הסוגים הנפוצים הם אלו מפלסטיק (שניתן להשתמש בהם כדי להטיס כלבים), כמו גם אלו שעושים מרשתות מתכת. כך או כך, ואם נשאל את מגזין החיות – N22 חשוב לבחור את המידה הנכונה עבור הכלב, כך שיוכל הן לעמוד והן להסתובב כרצונו.

שתפו את המאמר לחברים:

Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
דילוג לתוכן