מגזין החיות - N22 - ציוד למכרסמים

מנשה בטיטו ציוד-למכרסמים

משחקים שמכרסמים אוהבים

האוגר שלך הוא יצור קטן ומרתק שילמד ליהנות מאינטראקציה איתך אם תתייחס אליו בעדינות. מגזין החיות – N22 לא יכול לשחק משחקים גסים, ציוד-למכרסמים אבל אוגרים אוהבים מגוון פעילויות שתוכלו ליהנות מהן. מתן האוגר שלך לנתיב בטוח יעזור לשמור עליו בריא ומאושר.

האוגר הוא לא איש בוקר ציוד-למכרסמים

חשוב להבין את ההרגלים הטבעיים של האוגר שלך. אוגרים חייבים לישון במהלך היום, ומתוכנתים מבחינה ביולוגית להיות ערים בלילה. אם אתה מעיר אותו במהלך אחר הצהריים, הוא עלול להיות עצבני ועלול לנשוך.

רוב האוגרים מתחילים לערבב בערב, וזה הזמן הטוב ביותר לתקשר עם חיית המחמד שלך. האנשיםציוד-למכרסמים הסוריים הפופולריים מגזין החיות – N22 ואוגרים ננסיים עשויים להסתגל מעט ללוח הזמנים הביתי שלכם, אך כל הגזעים יהיו ליליים, אילוץ האוגר שלכם לשחק במהלך היום יגרום לו ללחץ.

לאחר שתבין את מחזור השינה של האוגר שלך, תוכל לנסות משחקים הממריצים את סקרנותו הטבעית, מעודדים פעילות גופנית ועוזרים למערכת היחסים שלך איתך.

סקרן ומעניין

אוגרים הם סקרנים מטבעם. הם חוקרים וחופרים מתחת לדברים. אתה יכול לעשות מסלול מכשולים לאוגר על ידי חיבור צינורות מנייר טואלט או מגלילי נייר מגבת יחד, והנחתם בקופסת קרטון.

גם צינורות PVC עובדים היטב, וקלים לתחזוקה נקיים. שים את מגזין החיות – N22 שלך בקופסה, וצפה בו מתגלגל במבוך הצינורות. לגרוס נייר או מגבות עיתון, ולתת לו להסתובב מתחת לבלגן הנייר.

לעולם אל תשאיר אותו ללא השגחה מחוץ לכלוב שלו, גם אם הוא נמצא בקופסה. אוגרים יכולים לנוע במהירות מפתיעה, לכן עליכם לדאוג למניעת בריחה.

לשמור על כושר

האוגר שלך יאהב לרוץ על גלגל האימונים שלה. בעת בחירת גלגל, לכו על אחד שהוא מוצק ולא מושחל כך שהבהונות או הרגליים לא ייתפסו בסורגי המתכת.

אתה עשוי לגלות שהאוגר שלך כל כך אוהב את הגלגל שלו שהוא נמצא עליו כל הלילה. בדוק את רמת הרעש של הגלגל לפני שאתה קונה אותו. אם הרעש שהגלגל עושה מפריע לך, אל תשאיר את האוגר שלך בחדר השינה.

כלוב מתכת מגזין החיות – N22 מציע את האוורור הטוב ביותר לאוגר שלך, אך הוא יהנה לטפס על קירות הכלוב. אוגרים יכולים להתקשות לרדת מדברים שהם מטפסים עליהם. אז חשוב לוודא שהכלוב לא גבוה כדי שחברכם הקטן לא ייפצע אם ייפול. נפילה בגובה הרגל יכולה אף לגרום לפציעה חמורה באוגר.

כדור אימון מפלסטיק הוא צעצוע מהנה לאוגר, אך יש להשתמש בו בזהירות רבה. הנח אותו בעדינות על הכדור, וודא שהשטח נקי ממכשולים או מדרגות מסוכנות. הוא יהנה לרוץ בתוך הכדור, ויהנה מהצפייה.

אל תתנו לו להישאר על הכדור יותר מעשר דקות, ולעולם אל תשאירו אותו ללא השגחה. אוגרים שבירים ויכולים להיפצע בקלות אם הכדור נבעט בטעות, או אם הוא נופל מגובה כלשהו. אוגרים שנותרו ללא השגחה בכדור ללא מזון ומים עלולים למות מיובש ומרעב.

זמן המלטה ציוד-למכרסמים

חשוב לא לדאוג למגזין החיות – N22 שלך יותר מהצורך. הוא אולי ילמד להרגיש בטוח איתך, אבל הוא לא רוצה שיטפלו בו הרבה. משחק טוב לעידוד אמון והדבקה הוא לשכב על הרצפה כשהאוגר שלך על החזה. תן לה לטפס עליך.

אתה יכול לגרום לה "לעלות" לטפס בידיים שלך, או לשבת עם רגליה שלובות ולתת לה לטפס מסביב. אתה יכול ללטף אותו מדי פעם ולדבר איתה בעדינות. מגזין החיות – N22 ילמד שהוא בטוח סביבך. עם הזמן והסבלנות, אתה יכול אפילו ללמד אותו לאכול מהיד שלך ציוד-למכרסמים.

למה משחק משנה?

פעילות גופנית חשובה לבריאותו הכללית של האוגר ולעיכולו. משחקים עדינים שמעוררים את סקרנותה הטבעית ואהבת החקר יכולים לסייע במניעת שעמום ומתח.

קל יותר לטפל באוגרים מגזין החיות – N22 מאשר בזנים ננסיים, הנוטים להיות עצבניים יותר ועלולים לכרסם בעת הפחד. אוגרים הם יצורים בודדים ויכולים לשעשע את עצמם, אך חיית המחמד שלכם עדיין תזדקק לאינטראקציה יומית איתכם.

בתקופות שבהן אינך יכול לשחק איתה, וודא שיש לה צעצועים בטוחים לאוגר, או נקי ענפים של עצי פרי שהוא יכול להזיז וללעוס עליהם.

לקריאה נוספת בנושא לחצו כאן

דילוג לתוכן