סיפורים לילדים

מאז ילדותנו אנו נהנים לשמוע סיפורים, לגלות דברים וגם לקרוא סיפורים בעצמנו. סיפורים לילדים הם עולם ומלואו. הם מפתחים את הדמיון, מרגיעים וגם עוזרים להתמודד עם בעיות. לא עובר זמן רב והילדים נהנים מהסיפורים כל כך, עד שהם רוצים לכתוב סיפורים בכוחות עצמם. וישנו מדור אחד שמאפשר להם לעשות זאת, ועל הדרך מפתח את הדמיון.

הסיפור שאינו נגמר – הזדמנות ליצור סיפור עם מדור מיוחד

לילדים מכל רחבי הארץ יש אפשרות להשתתף במדור מיוחד של סיפורים לילדים. מדור זה מציע לשלוח סיפורים בהמשכים, כך שכל ילד ממשיך את קודמו. סיפורים לילדים בעיתון עיניים נבנים כפסיפס, כאשר חלק של סיפור אחד משלים את החלק השני, והם יוצרים יחד סיפור בלתי צפוי ומפתיע. איש אינו יודע כיצד יתחיל אותו סיפור ואיך הוא יסתיים, והעיקר – הסיפורים הם המקשרים הכי טובים של הילדים מכל רחבי הארץ.

מה עוד יש בעיתון "עיניים"?

לצד מדור "הסיפור שאינו נגמר", עיתון עיניים מציע מגוון רחב של תכנים רבים ואיכותיים שכל הורה צריך להכיר לילד שלו. אלה כמה מבין המדורים שכדאי להכיר:

  • בעיניים עצומות – מדור של שאלונים וחידונים הבוחן את הידע הכללי של הילדים. הילדים יכולים לשלוח את התשובות לשאלות ולבדוק אם צדקו או לא.
  • יש לי חידות – מדור שכולו חידות חווייתיות. הילדים מוזמנים לשלוח את הפתרונות לחידה המועלית בעיתון.
  • צייר לי ציור – מדור לילדים שאוהבים לצייר. הילדים מוזמנים לשלוח ציורים מיוחדים וצבעוניים אשר צוירו לפי ההוראות של העיתון.
  • התצלום שלי – אוהבים לצלם? כדאי לשלוח תמונות מיוחדות ואיכותיות למדור.
  • הקומיקס שאינו נגמר – דומה מאוד למדור :הסיפור שאינו נגמר" רק שמדובר בקומיקס.

המנוי שעושה את כל ההבדל

בעולם של טלוויזיות, רשתות חברתיות וטלפונים, אחד הדברים הטובים ביותר שאנו יכולים לעשות עבור הילדים הוא לקרוא להם סיפור או לגרום להם לקרוא בכוחות עצמם. וזה לא כל כך פשוט בהתחשב בכל הגירויים והפיתויים שיש, אך זה בהחלט אפשרי. עם העיתון הנכון, השמים הם הגבול. עיתון עיניים לילדים כולל מגוון רחב של נושאים, וכן ילד יכול להתחבר לנושא שהוא אוהב יותר מכל, בין אם מדובר בציור, צילום או כתיבת סיפור. אם מחפשים דרך להעשיר את עולמו של הילד, זו הדרך הנכונה ביותר, לרכוש עבורם מנוי לעיתון. כי היום לא מדובר רק בעיתון לקריאה, אלא בדרך להעשיר את הידע וגם להכיר ילדים חדשים. כי העיתון מחבר בין ילדים מכל הארץ. כך, ילד מנתניה וילדה מירושלים כותבים יחדיו סיפור שאינו נגמר, וכולם נהנים מהתוצאות.

מיותר לציין כי העיתון יתרום להתפתחות הילד ולהישגים שלו בלימודים ובכלל. הקריאה מסייעת בשיפור ההישגים, מעשירה את הידע ומגבירה את הביטחון העצמי שכה חשוב בגילאים צעירים. אז אם אתם מעוניינים לעשות מתנה אמיתית לילד, רכשו לו מנוי לעיתון.

 

שתפו את המאמר לחברים:

Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
דילוג לתוכן